Start van het nieuwe jaar

Intussen is de maand Februari ook al voorbij.
Tijd om eens terug te blikken op wat er allemaal is voorbijgekomen.
Zowel januari als februari hebben we kunnen genieten van enkele wandelingen in zeer mooie omgevingen. De opkomst blijft ons verbazen en we hopen natuurlijk van harte dat deze trend zich blijft verderzetten zodat de club verder kan groeien.

Eind Januari en Februari zijn er de eerste cursussen EHBH (Eerste hulp bij honden) afgerond. Wij willen de mensen van ARK Project bedanken om deze cursussen te verzorgen! Van de cursus in januari zijn alle 11 de deelnemers met glans geslaagd voor hun examen. Als de 10 cursisten eind efebruari ook allemaal slagen wil dit zeggen dat er in de club meer dan 10 mensen zijn die bij ongevallen de eerste hulp kunnen toedienen. Dit zorgt ervoor dat we wandelingen en activiteiten nog beter kunnen begeleiden en nog beter kunnen inspelen op mogelijke tegenslagen.

Uiteraard staan er nog een hoop nieuwe dingen in het verschiet.
Workshop speuren, Amstaff Quiz, Drinks, wereldadoptiedag, scsp dag,...

Kortom we zitten niet stil en zullen blijven werken om onze leden een aangename tijd te bezorgen!